Ірина Коваліш відкрила новий будинок культури в Одеській області

Ірина Коваліш відкрила новий будинок культури в Одеській області

7 червня в селі Семенівка, що в Білгород-Дністровському районі Одеської області, панував святковий настрій - відкривали новий Будинок культури. На церемонії відкриття були присутні і почесні гості: депутат Одеської обласної ради від партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Ірина Коваліш, представники Громади Бессарабських німців міста Людвігсбург (ФРН), а також Отець Андрій - настоятель Свято Дмитрівського храму.

Дала початок святу глава сільської адміністрації Олена Олександрівна Зотик. «Відкриття Будинку культури для Семенівки - подія довгоочікувана. Майже вісім років пройшло з тих пір, як покинуту будівлю почало перевтілювання в цей прекрасний Будинок культури. Від імені жителів Семенівки і місцевої адміністрації я сердечно дякую всім, хто брав участь у відновленні приміщення. Особливо нашого дійсно «народного» представника в обласній раді - Ірину Коваліш», -сказала Олена Олександрівна.

У травні 2018 році, завдяки підтримці Ірини Коваліш, з бюджету обласної ради було виділено 1,5 мільйона гривень для проведення капітального ремонту будівлі. На цьому допомога не обмежувалася адже були ще й багато організаційних питань, а в подальшому - контроль проведення ремонтних робіт до повного їх завершення.

 «Разом з вами ми стали творцями красивої і захоплюючої історії. Я знаю, в Семенівці живе багато талановитих людей. Тепер всім вам буде, де проявити себе. У новій будівлі створені прекрасні умови для творчості та дозвілля. Я впевнена, тут на вас чекають безліч цікавих зустрічей з прекрасним, тільки позитивні емоції і яскраві, незабутні враження», - сказала у вітальному слові депутат обласної ради.

Поле короткої офіційної частини відбувся святковий концерт. Самодіяльні колективи Семенівки представили гостям і односельчанам цікаву концертну програму на літній сцені.


12 червня 2019 11:54
'site2018:subscribe.form' is not a component