Ірина Коваліш: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від парламенту створення ТСК щодо розслідування ситуації навколо одеського санаторію «Лермонтовський»

Ірина Коваліш: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від парламенту створення ТСК щодо розслідування ситуації навколо одеського санаторію «Лермонтовський»

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від Верховної Ради створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування ситуації навколо санаторію «Лермонтовський». Про це повідомила депутат Одеської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, член робочої групи з розслідування ситуації навколо одеської оздоровниці Ірина Коваліш за підсумками позачергового засідання, яке відбулося в Києві 28 січня 2019 року.

За її словами, приводом для позачергових зборів стали скандальні події, що відбулися в Одесі 25 січня рано вранці на території санаторію «Лермонтовський». 

"Близько п'ятої години ранку велика озброєна група військових у складі Військової служби правопорядку зайшла на територію оздоровниці разом з представниками Мін'юсту та Державної виконавчої служби. Всіх без винятку членів робочої групи обурив той факт, що для виконання нібито законних дій із заходу на територію «Лермонтовського» військовим та чиновникам довелося скористатися не робочим часом та зайняти санаторій близько п'ятої години ранку", - зауважила Ірина Коваліш.

«Група запросила від Мін'юсту та Міноборони ряд документів. Зокрема, документ, на підставі якого представникам Міноборони та Військової служби правопорядку було дано наказ про «захід» на територію санаторію «Лермонтовський» о п'ятій годині ранку 25.01.2019 року. Також запрошена інформація про нібито виділення бюджетних коштів на фінансування військового містечка, створеного на території оздоровниці. Крім цього, народні депутати, які входять до складу робочої групи, ініціюють створення Тимчасової слідчої комісії за фактами одеських подій 25 січня 2019 року. Розширене засідання робочої групи призначено на 4 лютого», - повідомила Ірина Коваліш.

Представниця Одещини особливо підкреслила, що двохмільйонна громада Одеського регіону в особі облради ще в червні минулого року з метою збереження унікального клінічного санаторію висловила своє бажання прийняти в комунальну власність оздоровницю.

Однак Кабінет Міністрів, передавши санаторій спочатку Мін'юсту, а потім Міноборони, повністю проігнорував намір одеситів.

28 січня 2019 16:01
'site2018:subscribe.form' is not a component