Ірина Коваліш: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК представлений усіма регіонами без спекуляцій на темі Південного Сходу

Ірина Коваліш: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК представлений усіма регіонами без спекуляцій на темі Південного Сходу

Політикам, які представляють дійсно опозиційні сили, нелегко доводилося за часів правління Петра Порошенка. Про це в ефірі телеканалу "Перший Міський" заявила депутат Одеської обласної ради, кандидат в народні депутати України Ірина Коваліш.

«Мій партійний стаж в ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ - п'ять років. Я досить консервативна і мій політичний курс незмінний всі ці роки, не дивлячись на ставлення Порошенко і його поплічників до тих, хто був їм реальною опозицією. Було важко, але мені, як відзначають мої виборці, вдалося пройти цей шлях з високо піднятою головою», - розповіла опозиційний політик.

Хто дійсно був опозицією і основні відмінності ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ від «Опозиційної платформи - За життя» можна побачити, тільки глянувши на партійні списки, зазначила кандидат в народні депутати України.

«Називатися не означає бути, а більше - здаватися. Для того, щоб зрозуміти хто є хто насправді, достатньо просто поглянути на списки. У ОПОЗИЦІЙНОМУ БЛОЦІ - люди, які свою опозиційність довели не словом, а ділом. Ті, хто вже зарекомендував себе на тому чи іншому рівні управління - більше 70 мерів малих і великих міст, включаючи мерів Одеси і Харкова - Геннадія Труханова та Геннадія Кернеса. У «Опозиційної платформи - За життя» - суцільні «гаманці» часів Порошенко. Та й один Ківа чого вартий», - підкреслила Ірина Коваліш.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, на відміну від «Платформи», не спекулює на темі Південного Сходу і в його списках пропорційно представлена ​​вся Україна, акцентувала увагу депутат облради.

«Члени «Опозиційної платформи - За життя» голосно називають себе представниками Південного Сходу, маніпулюючи виборцями, як було на президентських виборах. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК представлений усіма регіонами без спекуляцій на темі Південного Сходу, і я вважаю, що це найбільш пропорційно-справедлива система», - резюмувала Ірина Коваліш.

17 липня 2019 16:38
'site2018:subscribe.form' is not a component