Ірина Коваліш: Жодної зміни політичної еліти поки не відбулося

Ірина Коваліш: Жодної зміни політичної еліти поки не відбулося

Україна політична і Україна громадянська завмерли в очікуванні вступу на посаду нового Президента України, про це заявила в ефірі телеканалу «Репортер» Ірина Коваліш, опозиційний депутат Одеської обласної ради.

У каламутній воді невизначеності цього періоду різні сили і персони намагаються нав'язати свою гру або забезпечити максимальні дивіденди на майбутні парламентські вибори. Політик переконана, що точкові зміни «на ходу» не внесуть так очікувані простими громадянами зміни в систему і, тим більше, навряд чи зможуть вплинути на вступ на посаду новообраного глави держави. Це стосується однієї з останніх кадрових перестановок - зміну голови КСУ.

"Основні претензії були до рядових суддів. Розподілені за квотами місця забезпечили в цьому органі фактично про-порошенківську більшість, яка за свою каденцію абсолютно не виявила себе затятими поборниками Букви Закону та Конституції. Подивимося, які рішення вони будуть тепер приймати на захист прав та свобод українських громадян. Буде цікаво побачити реакцію суддів вже з новим керівником на Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної», підписаного з безліччю порушень, на які неодноразово вказувала фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Верховній Раді», - повідомила Ірина Коваліш.

Плідну співпраця з новим Президентом України у опозиціонерів не виключають. Але, все буде залежати від тих перших дій, які зробить Гарант, вступивши на посаду.

«Керівник парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський вже заявляв після зустрічі із Зеленським, що, якщо перші кроки останнього будуть спрямовані на встановлення миру і розвитку в Україні, спільна робота не викличе жодного когнітивного дисонансу у опозиційних парламентаріїв. З іншого боку, Команда «Зе» відчуває страшний кадровий голод і жодної зміни політичної еліти поки не відбулося. Насправді, всі договори вже укладені, і на політичній арені поки виникають ті ж особи, замурзані в корупційних скандалах, тільки змістилися від полюса Порошенка до Зеленському», - акцентувала увагу Коваліш.


17 травня 2019 18:53
'site2018:subscribe.form' is not a component