Ірина Коваліш: Справжня опозиція – тільки одна, і це ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Ірина Коваліш: Справжня опозиція – тільки одна, і це ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

«Максимальне об'єднання дійсно опозиційних політичних сил і партій відбулося. Цим ми «втерли носа» всім тим, хто хоче називати себе опозицією. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – один!» – заявила в ефірі телеканалу «Думська ТВ» Ірина Коваліш, депутат Одеської обласної ради за підсумками Форуму об'єднаних опозиційних сил, який відбувся в Києві 10 червня.

Політик підкреслила, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК на стадії формування загального списку дотримується досягнутих раніше домовленостей і, разом з тим, розширює сфери впливу. І це, безумовно, великий плюс об'єднання. У той же час, остаточний список знаходиться в стадії формування.

«Першим номером йде Євгеній Мураєв. Другим – Олександр Вілкул. Тим самим Вілкул виконав одну зі своїх передвиборних обіцянок: на парламентські вибори об'єднану опозицію повів Мураєв. У першій п'ятірці по праву знаходиться лідер парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський. Також в перших рядах два мери, Кернес і Труханів, які йдуть з метою популяризації ідей партії та збираються відмовитися від місць у списку. Але переговори ще тривають, і остаточний список із 250 осіб буде опублікований до кінця тижня», – поділилася Ірина Коваліш.

Депутат обласної ради повідомила, що і в політичному житті трапляються несподіванки, але об'єднання дозволить більш повно представити в парламенті інтереси громад і поділилася своїми очікуваннями від сформованого списку партії.

«У політиці й для мене бувають сюрпризи. Я не була готова свого часу, що колишні однопартійці так поставляться до ідейних натхненників опозиції в Одеському регіоні, таких, наприклад, як я. Не очікувала і зараз альянсу з партією нинішнього мера Одеси. Але, для повномасштабного, ідеологічно вирівняного представництва інтересів великих і малих громад у Верховній Раді – це дуже правильно. Ті люди, прізвища яких я бачила в списку, з ними можна працювати. На чолі ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ стоять мудрі люди і досвідчені політики, такі, як лідер парламентської фракції, народний депутат Вадим Новинський. Я готова до нових викликів, готова до шляху за списком або по «мажоритарці». І я очікую, що в ці 250 чоловік увійдуть ті, хто дійсно гідно ці роки представляв опозицію, а не просто «примазався» і «перефарбувався», – резюмувала Ірина Коваліш.

11 червня 2019 19:06
'site2018:subscribe.form' is not a component