Ірина Коваліш: 22 квітня в політичному календарі Порошенка вже не буде

Ірина Коваліш: 22 квітня в політичному календарі Порошенка вже не буде

Все, що передує дебатам кандидатів у президенти України, які пройшли у другий тур, незграбно балансує на межі фарсу та гротескного реаліті-шоу. Про це в прямому ефірі ток-шоу «Кворум» на телеканалі «Репортер» заявила депутат Одеської обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ірина Коваліш.

Політик нагадала, що за підсумками першого туру виборів 84% українців висловили недовіру нинішньому президенту та його п'ятирічному правлінню. Вона додала, що ця цифра є рекордною за всю історію незалежної України, і навіть підвищена медіа-активність напередодні другого туру не врятує Порошенка. А його опонент – Володимир Зеленський – демонструє крайню несерйозність і навіть зверхність до отриманого від виборця колосального кредиту довіри.

За словами Ірини Коваліш, якщо абстрагуватися від персони нинішнього президента і катастрофічних підсумків президентського правління, то можна було б повірити у його активність, гумор та підприємливість. «Чи врятує це Петра Олексійовича? Впевнена, що ні! Зеленський – це збірний образ усього протестного електорату, який діятиме за принципом: «Баба Яга – проти!» – вважає політик.

На її думку, «команда Зе» змогла об'єднати голоси всіх, хто виступає категорично проти нинішньої влади, хто прагне змін. «Хоча разом з цим багатьох і бентежить в новоявленій політиці популізм і відсутність стратегії розвитку країни, як і відсутність досвіду державного управління», – зазначила депутат.

Політик підкреслила, що підсумки президентської кампанії фактично передбачені, і протестно налаштовані українці навряд чи дадуть шанс нинішній владі протягом наступного п'ятирічного правління знущатися над країною. Саме тому, впевнена Ірина Коваліш, за програшу 21 квітня нинішньому президенту та його команді восени на парламентських виборах вже нема чого робити.

Опозиціонер впевнена, що 22 квітня в політичному календарі Порошенка вже не буде. На її думку, після перемоги від команди Зеленського українці очікують чесних і відкритих судів над усіма, хто, прикриваючись війною, п'ять років заробляв і примножував капітали. «Якщо це не відбудеться, протестний електорат першим підніме Зеленського «на дибу», – резюмувала Ірина Коваліш.

16 квітня 2019 16:26
'site2018:subscribe.form' is not a component