Ігору Шурмі зірвали виступ у Верховній Раді, присвячений подіям 2 травня 2014 року в Одесі

Ігору Шурмі зірвали виступ у Верховній Раді, присвячений подіям 2 травня 2014 року в Одесі

Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд зірвала виступ народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігоря Шурми. Політик вимагав від правоохоронних органів закінчити, нарешті, розслідування трагедії 2 травня 2014 року в Одесі. Він звернув увагу на той факт, що винні у вбивствах людей до сих пір не притягнуті до відповідальності.

Оксана Сироїд назвала виступ Шурми «розпалюванням міжнаціональної ворожнечі» та декілька разів вимикала йому мікрофон. З трибуни парламенту опозиціонер наголосив, що в ХХI столітті неприпустимі трагедії, подібні тим, що мали місце на Майдані, в Одесі та на Донбасі.


«Необхідно покарання для всіх тих, хто вбивав, хто допустив такі трагедії. Якщо необхідно створювати слідчі комісії – давайте їх створювати. Ми не маємо права, незалежно від того, яких поглядів люди, доводити ситуацію до звірства. До тих пір, поки ми не навчимося бути милосердними, терпимими, шукати компромісу, нас всіх будуть розколювати. Нас не будуть поважати, і ми будемо знаходитися на околицях цивілізованого світу, європейської спільноти», – підкреслив він.

Свій виступ Ігор Шурма був змушений закінчити з вимкненим мікрофоном.


26 квітня 2019 15:50
'site2018:subscribe.form' is not a component