Ігор Шурма: Судочинство у справі Уляни Супрун – це наслідок кадрової бездіяльності Кабміну

Ігор Шурма: Судочинство у справі Уляни Супрун – це наслідок кадрової бездіяльності Кабміну

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає призначення Міністра охорони здоров'я, який буде нести юридичну відповідальність за прийняті рішення. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма в ефірі радіо «Свобода».

На його думку, вітчизняна медична реформа провалилася, тому що не була прийнята концепція розвитку національної системи охорони здоров'я та стратегія її впровадження. «Немає сенсу обговорювати медичну реформу, тому що ніякої реформи за фактом немає. Наприклад, Закон №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських препаратів» є основоположним для проведення реформи охорони здоров'я в країні, але виконується з численними порушеннями», – зазначив народний депутат.

На переконання опозиціонера, ще одна причина провалу медичної реформи полягає не в конкретних персоналіях, а в системній недбалості і порушеннях фундаментальних речей, які регламентують роботу Кабінету Міністрів України. «Судочинство у справі Уляни Супрун - це наслідок кадрової бездіяльності Кабміну. У міністерства повинен бути офіційний керівник - міністр, який несе юридичну відповідальність за прийняті рішення. Уряд повинен бути укомплектований, щоб приймати повноцінні системні рішення», – підкреслив Ігор Шурма.

Народний депутат зазначив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає прийняття стратегічної концепції реформування системи охорони здоров'я. «Це необхідно для виведення країни з глибокої кризи, тобто системного впровадження реформ в практичне життя. А для реалізації основних концепцій в законодавчі та нормативні акти на всіх рівнях державного управління необхідно чимало часу», – резюмував Ігор Шурма.
16 лютого 2019 21:06
'site2018:subscribe.form' is not a component