Ігор Шурма: Керівництво МОЗ топче українське законодавство, не призначаючи Тодурова директором Інституту Серця

Ігор Шурма: Керівництво МОЗ топче українське законодавство, не призначаючи Тодурова директором Інституту Серця

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма вимагає притягнути до відповідальності керівництво МОЗ за невиконання судового рішення про необхідність призначення кардіохірурга Бориса Тодурова директором Інституту Серця.

«Кардіохіруг світового рівня Борис Тодуров досі не призначений на посаду директора Інституту Серця, незважаючи на перемогу в конкурсі на зайняття цієї посади і 100% голосів трудового колективу. Згідно з чинним законодавством, зокрема вимогам частини 4 статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», контракт з керівником повинен бути укладений протягом місяця з дня обрання. Документи Тодуровим були подані своєчасно, він пройшов всі спецперевірки – ніяких зауважень не було. Але замість того, щоб підписати контракт на п'ять років, як це має бути, МОЗ в квітні, порушуючи всі терміни, запропонував Тодурову контракт на один місяць, що абсолютно неприйнятно», – розповів народний депутат.

Він зазначив, що Міністерство охорони здоров'я досі ігнорує запити народних депутатів, доручення прем'єр-міністра і навіть рішення суду, яке зобов'язує уряд призначити Тодурова на посаду.

«Це цинічне нехтування законом і знущання над пацієнтами, трудовим колективом і всією медициною. Нехай громадянка іншої країни Супрун, нарешті, дасть відповідь, чому вона і міністерство, яке вона очолює, постійно топчуть українське законодавство. Відповідь, напевно, криється в тому, що МОЗ сьогодні абсолютно непрофесійне – там немає кому працювати, адже майже все керівництво йде на вибори», – підкреслив Ігор Шурма.

03 липня 2019 14:15
'site2018:subscribe.form' is not a component