Ігор Шурма: Реалізувавши програму Олександра Вілкула, ми забезпечимо гідний медичний захист кожному українцю

Ігор Шурма: Реалізувавши програму Олександра Вілкула, ми забезпечимо гідний медичний захист кожному українцю

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма під час Першого всеукраїнського форуму «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

«Зараз багато кандидатів в Президенти України презентують свої політичні програми. При цьому, фактично всі вони акцентують увагу на середньостатистичних даних – середньому рівні пенсій, мінімальній заробітній платі тощо. Що мені імпонує в програмі Олександра Вілкула – так це спроба додивитися до проблем кожної людини, а не вираховувати «середню температуру по лікарні». З його програми ми бачимо, що без визначення концепції розвитку національної системи охорони здоров’я, без чіткої стратегії та її поетапного впровадження, говорити про здоров’я людей, про соціальний захист кожного пацієнта і працівника лікарні – неможливо, і це абсолютно правильно. Я переконаний, що коли програма Олександра Вілкула буде реалізована, то кожна родина відчує турботу держави. А того ганебного ігнорування проблем людей, яке ми спостерігаємо сьогодні, нарешті більше не буде», – наголосив народний депутат.

Він зазначив, що більшість українців сьогодні турбує тільки одне – коли вони почнуть жити, а не виживати. «Якщо вдуматися, що сьогодні турбує людей від Закарпаття і до Донбасу, то це те, як принести додому таку суму коштів, аби можна було перебування на цьому світі назвати дійсно життям, а не існуванням. Натомість, ми маємо нову форму кріпацтва, оскільки більшість коштів простих громадян йдуть на сплату платівок за послуги ЖКХ та на харчування. Це не можна називати повноцінним життям. Тому Україна потребує негайних перетворень у всіх сферах життя, причому вони мають відбутися синхронно. Адже без працюючої економіки говорити про якийсь розвиток країни та людей, зміни в охороні здоров’я просто неможливо. Ми повинні розуміти, що тільки запуск економіки, як це і пропонує Олександр Вілкул, дозволить нам реалізувати всі необхідні країні реформи», – резюмував Ігор Шурма.

20 січня 2019 16:55
'site2018:subscribe.form' is not a component