Ігор Шурма: Перемога у Великій Вітчизняній війні – приклад високого героїзму в ім'я життя

Ігор Шурма: Перемога у Великій Вітчизняній війні – приклад високого героїзму в ім'я життя

«Напередодні 9 Травня все людство готується до святкування перемоги над фашизмом. Для нас це подвійне свято – перемога над окупантом нашої країни у Великій Вітчизняній війні та завершення Другої світової, бойові дії якої велися на території 62 країн світу з 73, що існували на той момент», – підкреслив значення цього дня народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма.

Він зазначив, що проти нацизму боровся весь світ, але перемога над ним стала можливою тільки завдяки звичайним людям, що населяли територію колишнього СРСР. Адже незалежно від національності і власних поглядів вони пліч-о-пліч стали на захист рідної землі.

«В них усіх були сім'ї, діти, внуки і, напевно, їм не хотілося залишати своїх будинків, підставляти себе під кулі. Але наші предки зробили це – виконали свій громадянський обов'язок і ціною власних життів звільнили свої міста і села, а потім і західноєвропейські землі, поклавши край фашизму як військовій силі та ідеології», – зазначив Ігор Шурма.

Саме тому, вважає народний депутат, 9 Травня був і залишається великим святом для українських сімей. Для нас, як і для всього світу, ця Перемога – приклад високого героїзму простих людей в ім'я життя, який поклав край нелюдській ідеології.

«Але, крім цього, Друга світова війна з її багатомільйонними жертвами повинна стати уроком для тих, хто намагається сповідувати політику військової сили, а також постійним нагадуванням керівникам держав, до чого можуть призвести територіальні претензії.

Вітаю всіх громадян України з днем ​​Великої Перемоги! Слава подвигу наших ветеранів!» – звернувся до всіх напередодні свята Ігор Шурма.

08 травня 2019 13:12
'site2018:subscribe.form' is not a component