Ігор Шурма: Парламент повинен почати обговорювати пакет законопроектів щодо встановлення миру

Ігор Шурма: Парламент повинен почати обговорювати пакет законопроектів щодо встановлення миру

«Влада п'ять років виправдовувала бідність війною, але народ заявив на виборах, що нікому не делегував права продовжувати збройний конфлікт ні в «гарячій» стадії, ні в «замороженій». Цей парламент втратив народну довіру, а з нею і свою легітимність. Дострокові вибори стали реальністю, тому давайте розморозимо їх фінансування, усунемо всі організаційні перешкоди, і не будемо прикривати бюрократичними відмовками небажання втратити владу», – заявив з парламентської трибуни народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма. 

Він підкреслив, що президент Володимир Зеленський обіцяв встановити мир і обміняти полонених «всіх на всіх», і український народ чекає на виконання цієї обіцянки.

«Ми твердо наполягаємо на безумовному і негайному виконанні Мінських угод і прийнятті відповідного пакету законів. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ще чотири роки тому розробив пакет законопроектів, які дозволять встановити стабільний і довгостроковий мир, а також реінтегрувати та відновити Донбас. Давайте, нарешті, почнемо дискусію щодо законопроектів, необхідних для виконання Мінських угод, щоб наступний парламент отримав першочергове завдання – прийняти ці закони», – зазначив опозиціонер.

Парламентарій нагадав, що 30 травня в Україну прибувають міністри закордонних справ Франції та Німеччини, щоб почути, чи готовий президент Зеленський виконувати Мінські домовленості, і від цього буде залежати розморожування роботи групи голів держав Нормандського формату.

«Закликаємо владу дати міжнародній спільноті сигнал про те, що із зони нестабільності на континенті України нарешті перетвориться на партнера, який виконує свої зобов'язання. Інакше кредит довіри до нас з боку світової спільноти буде надзвичайно коротким, з огляду на п'ятирічний саботаж виконання «Мінська» Петром Порошенко», – підкреслив Ігор Шурма.

29 травня 2019 14:20
'site2018:subscribe.form' is not a component