Ігор Шурма: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає призначення Міністра охорони здоров'я, який буде нести відповідальність за галузь

Ігор Шурма: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає призначення Міністра охорони здоров'я, який буде нести відповідальність за галузь

Протягом чотирьох років в країні відсутня концепція розвитку національної системи охорони здоров'я та стратегія її реалізації. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма в ефірі телеканалу «ZIK».

За словами парламентаря, протягом чотирьох років влада не в змозі запропонувати суспільству ніякої перспективи подальшого розвитку. «Нинішня деструктивна влада не може пояснити, що саме ми будуємо в державі в цілому, і в медицині зокрема. Відсутня концепція розвитку національної системи охорони здоров'я та стратегія її реалізації. Це питання виключно до коаліції, як і питання відсутності профільного міністра протягом двох років. А якщо немає голосів на призначення міністра, значить, немає і самої коаліції», – акцентував народний депутат.

Опозиційний політик переконаний, що проблема полягає не в особистості Уляни Супрун, а у відсутності відповідального за те, що відбувається у вітчизняній медицині.

Також Ігор Шурма обурений тим, що залишаючись громадянкою США, Супрун отримала доступ до державної таємниці, що є грубим порушенням законодавства та загрозою національній безпеці. «І неважливо, орден вона отримає за підсумками свого перебування на посаді, або кримінальну відповідальність. Супрун повинні призначити відповідно до вимог українського законодавства. Проблема навіть не в наявності або відсутності у неї українського паспорта. Але нам хотілося б побачити оригінал Указу Президента про надання їй українського громадянства. Найбільша проблема полягає в тому, що з паспортом США, Уляна Супрун була допущена до державної таємниці, а це є грубим порушенням законодавства України та загрозою національній безпеці», – підсумував опозиціонер.
16 лютого 2019 13:53
'site2018:subscribe.form' is not a component