Ігор Шурма: Нинішній уряд повністю провалив роботу з усиновлення

Ігор Шурма: Нинішній уряд повністю провалив роботу з усиновлення

Про це в сесійній залі Верховної Ради заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма, коментуючи законопроект №6350 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування».

«Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підтримуватиме цю законодавчу ініціативу. Однак нинішній владі не варто робити вигляд, що вони є великими реформаторами і діють на благо людей, на благо справи усиновлення. Адже якщо ви подивитесь на статистику, то цей уряд взагалі провалив роботу з усиновлення. Хотів би нагадати, що в той час, коли міністром у справах сім’ї, молоді та спорту був наш колега, Юрій Павленко, то він таку норму вже вносив. Тобто вона діє на сьогоднішній день. Єдине, що потрібно було зробити, – синхронізувати законодавство», – заявив Ігор Шурма.

Народний депутат розкритикував соціальну політику нинішнього складу Кабміну щодо усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. «Якщо в 2013 році було усиновлено 1831 дитину, то минулого року тільки 1343. Тобто цей процес з вини урядовців є заваленим. А якщо ви подивитеся на міжнародне усиновлення, то в 2017 році воно виросло майже на 20%, а це дуже небезпечна тенденція. Необхідно негайно перевірити, чи не є це свідченням початку торгівлі дітьми і продажу їх за кордон», – підкреслив опозиціонер.

15 січня 2019 16:16
'site2018:subscribe.form' is not a component