Ігор Шурма: Не призначення Тодурова – колективний злочин МОЗ

Ігор Шурма: Не призначення Тодурова – колективний злочин МОЗ

Міністерство охорони здоров'я цинічно та за злочинною змовою бездіє, саботуючи підписання контракту з обраним на пост директора Інституту серця кардіохірургом зі світовим ім'ям Борисом Тодуровим. Про це з парламентської трибуни заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма.

Він повідомив, що вибори директора Інституту серця відбулися ще 18 грудня 2018 року, але, в порушення вимог законодавства укласти з ним контракт протягом календарного місяця, керівництво МОЗ не укладає з ним контракт.

«З депутатським запитом з трибуни парламенту ми неодноразово зверталися до віце-прем'єру Павлу Розенко, запрошували його відвідати профільний Комітет Верховної Ради та вислухати позицію депутатів, на що отримали запевнення негайно розібратися і укласти контракт, проте нічого не відбулося. З аналогічним депутатським запитом я звернувся до заступника міністра охорони здоров'я Павла Ковтонюка та в черговий раз отримав обіцянки негайно розібратися», – розповів народний депутат.

З трибуни Верховної Ради звертався опозиціонер і до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, і знову отримав обіцянки призначити обраного директором Бориса Тодурова на цей пост. «У цих наших зверненнях і урядових обіцянках ми провели півроку. Сьогодні вже 31 травня, а кардіохірурга зі світовим ім'ям Бориса Тодурова, який врятував десятки тисяч життів, досі не призначено директором Інституту серця. Вважаю це навмисним злочином коаліційного уряду проти здоров'я української нації», – підкреслив Ігор Шурма.

31 травня 2019 14:19
'site2018:subscribe.form' is not a component