Ігор Шурма: МОЗ навмисно порушує процедуру призначення директора Інституту серця Бориса Тодурова

Ігор Шурма: МОЗ навмисно порушує процедуру призначення директора Інституту серця Бориса Тодурова

22 березня депутат від фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма виступив з трибуни парламенту щодо тримісячного порушення Міністерством охорони здоров'я всіх можливих процедур і термінів підписання контракту з директором Інституту серця Борисом Тодуровим.

«Згідно зі статтею 9 закону про наукову та науково-технічну діяльність №848-VIII МОЗ був зобов'язаний протягом місяця укласти з Борисом Тодуровим договір. Однак цього досі не сталося – влада проводить чергову перевірку. Що характерно, корупційні дії в «Укроборонпромі» співробітники НАБУ не поспішають розслідувати, а для чергової перевірки оперуючого кардіохірурга Бориса Тодурова запитують дані в триденний термін!» – підкреслив опозиціонер.

Нагадаємо, що вже три місяці триває кричуща ситуація, яку провокує Міністерство охорони здоров'я, змушуючи керівництво науково-дослідних установ скорочувати свій штат і ліквідувати самі наукові інститути.

Показовим прикладом є Інститут серця МОЗ України, де вчиняється тиск над його генеральним директором Борисом Тодуровим, з яким всупереч законодавству не тільки не підписують контракт, але і з чотирьох сучасних наукових тем погодили фінансування тільки однієї. Схожа ситуація і в Науково-дослідному інституті травматології та ортопедії Донецького медичного вузу.

22 березня 2019 18:44
'site2018:subscribe.form' is not a component