Ігор Шурма: Коаліція ігнорує обговорення мовного законопроекту

Ігор Шурма: Коаліція ігнорує обговорення мовного законопроекту

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Шурма обурився ставленням депутатів із коаліції «Європейський вибір» до обговорення законопроекту №5670-д про державну мову.

«Два тижні поспіль в напівпорожній залі парламенту обговорюється мовний законопроект №5670-д. Але депутати від провладних партій просто ігнорують засідання, хоча цей закон вимагає підтримки не тільки членів профільного Комітету. Проігнорувавши розгляд законопроекту, вони наосліп прийдуть голосувати за нього. Так само більшість чинила і раніше щодо інших законопроектів влади. Ганьба правлячій коаліції, яка демонструє українцям своє справжнє ставлення до цього питання і не вважає за потрібне працювати над законопроектом в парламенті», - заявив опозиціонер.

Ігор Шурма підкреслив, що в статті 10 Конституції чітко сказано про українську мову як державну, але не передбачено прийняття додаткових законів. «Язиковим законом влада намагається замести сліди своєї недолугої кадрової політики. Навіщо було призначати в уряд триста «варягів», які завдали країні більше шкоди, аніж користі, в тому числі й своїм ігноруванням державної мови?» - підкреслив Ігор Шурма.

20 березня 2019 14:31
'site2018:subscribe.form' is not a component