Ігор Шурма: 700 тисяч пенсіонерів Донбасу позбавлені пенсій, але владі начхати

Ігор Шурма: 700 тисяч пенсіонерів Донбасу позбавлені пенсій, але владі начхати

Він зазначив, що у парламентської більшості немає розуміння цінності людського життя. «Як виживають пенсіонери Донбасу під обстрілами, як вони вмирають в чергах на пунктах пропуску, як віддають останні копійки за можливість перейти лінію розмежування і отримати пенсію – правлячій коаліції байдуже. Проштовхування через парламент карального мовного законопроекту, легалізація рейдерства храмів УПЦ, ігнорування розкрадань з оборонного бюджету – ось їх справжні пріоритети», – заявив народний депутат.

Опозиційний політик наголосив, що парламенту варто терміново розглянути проект постанови ВРУ № 4575 і прийняти механізм відновлення пенсійного забезпечення, надавши відповідні доручення коаліційному уряду. «Невиплачені на Донбасі пенсії – це вкрадені гроші в українців, які постраждали внаслідок війни», – зазначив він.

Проте уряд такі «дрібниці» не цікавлять. Адже зараз він намагається подати передвиборчі доплати під виглядом пенсійної реформи. Кабмін чомусь саме перед виборами пропонує компенсації. «Нагадаю, що з пенсіонерів, які вимушені були працювати, аби вижити, знімали 15% від пенсії. І замість того, щоб чесно повернути ці гроші, уряд виплатить їх людям у якості передвиборчих «подачок». Такого в історії цивілізованого, соціально-відповідального людства ще ніколи не було», – наголосив опозиціонер.

«За цієї влади жодних реальних покращень годі й чекати. Якщо до проблем людей старшого покоління в парламенті нікому немає діла, крім опозиції, значить коаліція протиставила себе пенсіонерам, переселенцям, російськомовних українців, віруючим УПЦ, значить це – коаліція передвиборного штабу лідера суспільної недовіри, президента Петра Порошенка. Ситуація зміниться тільки після перемоги на виборах професійних та конструктивних опозиційних сил», – резюмував Ігор Шурма.

16 березня 2019 12:48
'site2018:subscribe.form' is not a component