Ігор Серемчук: Після перемоги Олександра Вілкула оплата за комунальні послуги не перевищить 15% від доходу сім'ї

Ігор Серемчук: Після перемоги Олександра Вілкула оплата за комунальні послуги не перевищить 15% від доходу сім'ї

Реалізація програми Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» дозволить покласти край безробіттю та злидням. Про це заявив Ігор Серемчук, довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула, під час зустрічі з виборцями Тлумаччини.

За його словами, людей турбують не штучні медійні скандали, а більш нагальні проблеми – безробіття та низька платоспроможність громадян. «Програма Олександра Вілкула «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» дає чітку відповідь, за рахунок чого можна послабити тарифне «ярмо», накинуте владою на населення країни. Наш кандидат гарантує, що витрати на оплату комунальних послуг не перевищуватимуть 15% від доходу кожної української родини», – зазначив Ігор Серемчук.

Політик наголосив, що стратегічним завданням в Програмі Олександра Вілкула прописана підтримка молоді від народження до першого робочого місця. А молодим батькам кандидат обіцяє відновлення виплат при народженні: за першу дитину – 100 тисяч гривень, за другу – 200 тисяч гривень, за третю і наступних – 400 тисяч гривень.

«Наш кандидат, не чекаючи результатів виборів, вже працює у визначеному напрямку. Олександр Вілкул вимагає винести на голосування на цьому тижні законопроекти про мир, підтримку промисловості, економічно обґрунтоване зниження тарифів та цін, законопроекти про захист прав вимушених переселенців, «афганців» та інших категорій громадян України, які потребують захисту», – додав довірена особа кандидата в Президенти України Олександра Вілкула.

«Ми завжди будемо поділяти ідеї того, хто не залишить своїх громадян в біді. Того, хто вболіватиме не лише за власний імідж чи абстрактні проблеми, а займатиметься реальними справами», – висловили свою підтримку Олександру Вілкулу прикарпатці.


26 лютого 2019 12:00
'site2018:subscribe.form' is not a component