Ігор Чумаченко надасть підтримку та юридичний супровід проектів городян в рамках програми «Громадський бюджет»

Ігор Чумаченко надасть підтримку та юридичний супровід проектів городян в рамках програми «Громадський бюджет»

16 квітня в Агентстві Регіональних Ініціатив відбулося засідання круглого столу на тему: «Громадський бюджет Запоріжжя 2019». Експерти обговорювали ефективність проекту за минулі роки, перспективи його розвитку в майбутньому, а також розповіли про цьогорічні проектні нововведення.

Серед учасників круглого столу був депутат Запорізької міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Чумаченко. Він зазначив, що проект «Громадський бюджет» в Запоріжжі був впроваджений його колегою по фракції Русланом Божко, і не відразу отримав визнання городян. За його словами, при впровадженні проекту першою стадією було – нерозуміння, потім – зацікавленість. «В даний момент настала стадія активного залучення. І кожна зміна правил та умов участі в проекті дійсно сприяють ще більшому залученню городян», – підкреслив Ігор Чумаченко.

Депутат навів приклади успішних реалізованих проектів ініціативних запорожців, і приклади проектів на стадії втілення. Серед них – спортивні та ігрові майданчики, благоустрій територій шкіл, дитсадків, а також облаштування нового скверу в Заводському районі міста, в селищі Подпорожнє, на місці покинутого пустиря.

Також присутня на круглому столі голова Координаційної ради з питань Громадського бюджету Катерина Акула впевнена, що учасників проекту могло бути і більше, якби про нього більше висвітлювали городян. За її словами, в цьому році планується проведення заходів щодо ознайомлення запорожців з можливістю брати участь у благоустрої двору, вулиці, міста. Найближчий захід – чотиригодинний Форум-тренінг, під час якого навчатимуть, як працювати з Громадським бюджетом.

Дану ідею підтримав Ігор Чумаченко, заявивши, що закликає городян брати участь в проекті: запропонувати ідею та отримати фінансування для її реалізації. Також він зазначив, що найбільш активними є мешканці та голови ОСББ. Але, оскільки багато хто не знайомий з нюансами оформлення документів для участі в проекті, депутат ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ прийняв рішення надати юридичну допомогу всім бажаючим подати документи на Громадський бюджет.


17 квітня 2019 11:49
'site2018:subscribe.form' is not a component