Ігор Чумаченко: Ми не допустимо закриття Запорізької міської лікарні №7

Ігор Чумаченко: Ми не допустимо закриття Запорізької міської лікарні №7

Запорізька міська лікарня №7 розташована в будівлі, яка знаходиться на балансі держпідприємства «Радіоприлад» Укроборонпрому. Державний концерн вже неодноразово робив спроби виселити медичний заклад з будівлі. Хоча в цій медустанові лікуються жителі не тільки Комунарського, але й Олександрівського, і навіть Шевченківського районів Запоріжжя.

Днями міськлікарню №7 відвідав депутат Запорізької міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Чумаченко. Він поспілкувався з медичними працівниками, перевірив виконаний за дорученням мера ремонт даху і заспокоїв присутніх щодо закриття лікарні.

Депутат пообіцяв, що докладе всіх зусиль для того, щоб перевести медзаклад в комунальну власність. «Ми все зробимо, і я особисто, щоб цей заклад був у комунальній власності. Тому що нам важливо, щоб лікарня працювала», - заспокоїв медиків депутат Чумаченко.

Також, він привітав всіх з наступаючим професійним святом та подякував їм за працю. «Напередодні свята медичного працівника я заїжджаю до друзів, до трудових колективів, щоб привітати зі святом, висловити найкращі побажання. Це дійсно професіонали, які підтримують медицину в нашому місті, і яким ми вдячні за наше здоров'я», - наголосив депутат.

14 червня 2019 14:34
'site2018:subscribe.form' is not a component