Група Бойка робить все можливе, аби заблокувати висунення Олександра Вілкула кандидатом в Президенти

Група Бойка робить все можливе, аби заблокувати висунення Олександра Вілкула кандидатом в Президенти

Тактика виключеного з лав ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрія Бойка розрахована на те, аби шляхом судової тяганини заблокувати висунення Олександра Вілкула кандидатом в Президенти в період, доки триває термін подачі документів до ЦВК. Таку думку висловив політолог, директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник в ефірі телеканалу «Україна».

«Я думаю, на це робляться сьогодні всі ставки: ситуативно за цих три тижні заблокувати процес з’їзду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ і висування (Олександра Вілкула, - Ред.) у Президенти», - зауважив Руслан Бортник.  

Зауважимо, одразу декілька осіб подали ідентичні позови до суду, якими намагаються завадити висуненню Олександра Вілкула кандидатом в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Нагадаймо, Юрія Бойка виключили з фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ восени, після того, як він раптово виголосив намір йти у Президенти без підтримки 

однопартійців та оголосив про створення Опозиційної платформи «За життя», тим самим розколовши ряди опозиції. Більшість однопартійців рішення Бойка засудила.

За останніми соціологічними дослідженнями Фонду «Українська політика», Олександр Вілкул уже на дві десятих відсотка випереджає свого колишнього колегу по фракції Юрія Бойка.

Відео- "Колишні члени Опозиційного блоку намагаються завадити висуненню кандидата в президенти"

14 січня 2019 18:58
'site2018:subscribe.form' is not a component