Геннадій Труханов проголосував в Одесі і закликав українців приймати рішення усвідомлено

Геннадій Труханов проголосував в Одесі і закликав українців приймати рішення усвідомлено

Міський голова Одеси Геннадій Труханов, №3 у виборчому списку ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, проголосував на дострокових парламентських виборах.

Політик взяв участь в голосуванні на виборчій дільниці в Одесі.

Як заявив Геннадій Труханов у коментарі журналістам після голосування, в цей день кожен українець повинен визначити, як буде жити країна далі.

«Ми повинні задуматися, які надії ми пов'язуємо з подальшим розвитком країни. Я, наприклад, пов'язую з подальшим просуванням децентралізації, передачі повноважень на місця. Для того щоб мери міст, міські громади і керівники ОТГ були не тільки «хлопчиками для битися», коли всі приходять і запитують, чому погано, чому не робиться це, чому ми так живемо. А мерам міст доводиться «розводити руками» і говорити - це все в Києві, ми не вирішуємо», - сказав Геннадій Труханов.

За його словами, вибори в парламент - це дуже важливо, оскільки сьогодні українці оберуть своїх представників в найвищий законодавчий орган, які будуть визначати стратегію розвитку країни на найближчі роки.

«Формування Верховної Ради - це досить серйозний захід. Її ефективна робота буде залежати від того, наскільки будуть компетентні, наскільки будуть професійні, наскільки будуть розуміти, які завдання стоїть перед ними люди, які туди увійдуть. Щоб ці люди не просто захищали інтереси політичних партій, які їх висунули, а захищали інтереси народу, який їх туди делегував. Тому вибори - це дуже важливо для кожного громадянина. Людям потрібно усвідомлено приймати рішення, і спиратися, на те, хто сьогодні поруч з ними», - вважає мер Одеси.


21 липня 2019 10:10
'site2018:subscribe.form' is not a component