Геннадій Труханов: Одеса направила до Кривого Рогу будматеріали для ремонту покрівель

Геннадій Труханов: Одеса направила до Кривого Рогу будматеріали для ремонту покрівель

З Одеси до Кривого Рогу, який постраждав від негоди, спрямовані будматеріали для ремонту покрівель. Про це повідомив одеський міський голова Геннадій Труханов.

«Кривий Ріг пережив стихійне лихо. Десятки тисяч сімей залишилися без електрики і газу. У будинках пошкоджено дахи, є загиблі. Всі муніципальні служби працюють у посиленому режимі. Сьогодні Одеса підставляє плече жителям Кривого Рогу. У місто вже передані матеріали для ремонту покрівель», - розповів Геннадій Труханов.

За його словами, одесити не раз самі переживали природні катаклізми і тому прекрасно розуміють, як важко ліквідувати наслідки стихії самостійно. В таких ситуаціях не можна залишатися байдужими, впевнений Геннадій Труханов.

«Бувало, що ми тижнями самі усували наслідки негоди. Я вважаю, що сьогодні треба докорінно змінювати систему відносин. Одеса багато років живе за принципом «Довіряй ділам». Я радий, що сьогодні цей принцип ліг в основу політичного об'єднання мерів українських міст «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». Але це об'єднання має бути не тільки на політичній арені. Найголовніша наша сила - в реальному єднанні, коли міста приходять на допомогу один одному», - розповів Геннадій Труханов.

Раніше з ініціативою надати допомогу Кривому Рогу виступили мери Харкова, Запоріжжя та Маріуполя.

Нагадаємо, негода обрушилася на Кривий Ріг ввечері 2 липня. За інформацією рятувальників, у місті тривають аварійно-відновлювальні роботи. Станом на 6 ранку 4 липня, без електроенергії залишається більше 13 тисяч абонентів, без газу - понад дві тисячі абонентів. В результаті штормового вітру пошкоджені дахи 120 будинків, а також покрівля Палацу культури.04 липня 2019 15:44
'site2018:subscribe.form' is not a component