Геннадій Труханов: Наші спільні цілі та завдання – захист інтересів українців, справедливі закони і підвищення якості життя людей

Геннадій Труханов: Наші спільні цілі та завдання – захист інтересів українців, справедливі закони і підвищення якості життя людей

Присутність в парламенті потужної команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – єдина можливість дозволити місцевим громадам бути почутими в столиці. Про це заявив міський голова Одеси Геннадій Труханов під час Форуму об'єднаних опозиційних сил «Довіряй ділам», який відбувся в Києві.

За словами мера Одеси, його рішення приєднатися до команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ продиктовано загальними цілями і завданнями. «Ми дійсно однодумці, у нас спільні цілі та завдання: захист інтересів українців, справедливі закони, підвищення якості життя людей», – зазначив Геннадій Труханов.

За його словами, в столиці часто не звертають уваги на проблеми регіонів.

«В Одесі мільярди гривень йдуть на теплопостачання. Ми використовуємо аварійну ТЕЦ, постійно платимо за перевитрати по газу, а наша ТЕЦ належить державі. Її передача місту постійно відкладається, і ми ніяк не можемо вплинути на цю ситуацію. Схожа ситуація практично у всіх містах України», – розповів Геннадій Труханов.

Міський голова Одеси відзначив, що кожен опалювальний сезон мери міст, представники виконавчої влади зустрічають із здриганням, оскільки не знають, чи вдасться їм запустити теплопостачання і отримати номінації по газу.

«Одеський морський торговельний порт підконтрольний ряду центральних відомств, а за наслідки платить місто. Розбиті дороги, провалені люки, а головне – величезна шкода екології. І знову – вплинути на це ми не можемо. Проблема, здавалося б, місцевого значення – Одеському морському порту необхідно побудувати 2,5 км дороги для того, що б раз і назавжди вирішити транспортну проблему міста-героя. П'ять років я на посаді мера пробиваю всі кабінети для того, що б побудувати спільно з портом 2,5 км дороги. Нікого це не цікавить в Києві», – зазначив Геннадій Труханов.

Ще одна важлива проблема Одеси, яку необхідно негайно вирішувати - екологічна. «Ми всі говоримо про те, що Одеса – це морські ворота України. А хто-небудь замислювався, що у нас відбувається з екологією Чорного моря? Хто у нас всерйоз займався екологією? А якщо, не дай Бог, щось станеться – розплачуватися за наслідки буде не тільки Одеса, адже мова йде про величезну акваторію», – зазначив мер міста.

Крім того, за словами Геннадія Труханова, Одеса не може добитися, щоб круїзні лайнери заходили в місто. «Цю проблему самотужки ми не вирішимо, хоча докладаємо всіх зусиль. Наші контакти з нашими побратимами, такими як Марсель, Генуя – дають свої результати. Але ми не чуємо чіткої позиції Міністерства інфраструктури, Міністерства закордонних справ, ми хочемо її почути найближчим часом. Я ще можу довго перераховувати ряд проблем, з якими ми стикаємося щодня, з якими стикаються наші громади і в більшості випадків їх вирішення знаходяться в Києві – ось чому ми об'єднуємо зусилля», – розповів міський голова Одеси.

«Я не приховую того, що саме мене цікавить створення так званого Одеського лобі, а в його особі – лобі місцевого самоврядування. Проходження в парламент – це єдина можливість, щоб голос українських громад був почутий. Я не сумніваюся в тому, що все вийде, адже у нас найсильніша мотивація – благополуччя українців!» – резюмував мер Одеси.

10 червня 2019 18:54
'site2018:subscribe.form' is not a component