Геннадій Кернес: За прикладом Харкова ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зможе розвивати міста Донбасу

Геннадій Кернес: За прикладом Харкова ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зможе розвивати міста Донбасу

У команді ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ достатньо професіоналів, які зможуть, використовуючи свій досвід, допомогти в розвитку міст Донбасу. Про це в ефірі програми «Опозиція» на телеканалі «Україна» заявив міський голова Харкова Геннадій Кернес.

«У нас були всі спроби зробити в Харкові ХНР в 2014 році, ми не дали цього зробити. Сьогодні ми розвиваємо наше місто. Воно чисте, прекрасне, улюблене, 365 років в цьому році буде Харкову. Нас цікавлять такі ж проблеми, які цікавлять Донбас - це й вода, й дороги, й житло. Крім цього, що нам необхідно буде вибудовувати інфраструктуру заново», - сказав Геннадій Кернес.

Він додав, мери великих міст приєдналися до ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ на парламентських виборах, що дозволить забезпечити в новій Верховній Раді представництво професійних людей.

«Наша команда пропонує справу. Тому що, якщо експерти візьмуть, подивляться список ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та ОПЗЖ, вони побачать прізвище одне - Бойко. Вони на ньому «їздять». А у нас такі прізвища як Мураєв, Вілкул, Кернес, Труханів, Бойченко, Шурма, Вершина, Володимир Буряк в Запоріжжі. Якщо ми вже пішли своїм прикладом показати, що ми повинні бути в парламенті, про який ще треба говорити «ідеальний образ» парламентарія, який повинен бути у Верховній Раді. Або ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК кудись зникав з поля парламенту? Ніколи», - підкреслив міський голова Харкова.

І висловив упевненість, що команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зможе реалізувати ініціативи, які зможуть допомогти в розвитку міст Донбасу.

«Скажіть, чому ми не можемо сьогодні розвивати міста, як ми сьогодні розвиваємо Харків, Маріуполь або Одесу, Запоріжжя або інші міста. Чому ми позбавляємо такої можливості міста Донбасу?» - зауважив Геннадій Кернес.

19 липня 2019 23:04
'site2018:subscribe.form' is not a component