Геннадій Кернес: Ми націлені на перемогу на парламентських виборах

Геннадій Кернес: Ми націлені на перемогу на парламентських виборах

Партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» об'єднала мерів великих українських міст, промисловців, роботодавців, сільгоспвиробників, які знають, як вивести країну з кризи і зробити життя українців кращим і безпечнішим. Про це заявив міський голова Харкова Геннадій Кернес під час «Форуму об'єднаних опозиційних сил «Довіряй ділам», який відбувся в Києві.

«Ми повинні показати, що у нас якісно інший список на відміну від тих списків, які сьогодні пропонуються для голосування. Ми постійно працюємо з людьми, знаємо їхні сподівання, і тому ми націлені перемогу на майбутніх парламентських виборах», – зазначив Геннадій Кернес.

За його словами, один із пріоритетів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – децентралізація, яка б відповідала всім критеріям місцевого самоврядування і запитам людей на місцях. «Для мене, як міського голови півторамільйонного міста, дуже важливо, які закони будуть приймати у Верховній Раді. І для мене важлива реалізація цих законів на місцях. Сьогодні тут зібралося багато мерів великих міст – і Одеси, і Маріуполя, і Запоріжжя, і Ужгорода, та інших міст. І це дуже правильно для людей, щоб вони знали нас в обличчя», – додав Геннадій Кернес.

Мер Харкова нагадав, що зовсім недавно відбувся об'єднавчий з'їзд партії «Відродження» та партії «Довіряй Ділам». «Там ми прийняли єдиний салоган «Довіряй ділам», і я пропоную, щоб цей слоган звучав так – «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, який довіряє ділам». Чому? Тому що ми повинні довіряти ділам, які ми робимо там, де ми живемо і працюємо», – зазначив він.

Крім того, Геннадій Кернес згадав про недавній акт вандалізму націоналістів, які знищили в Харкові пам'ятник Георгію Жукову. «Бюст маршала буде відновлений в найближчі кілька тижнів. Він буде стояти на своєму місці! Крім того, на найближчій сесії Харківської міської ради буде розглядатися питання про історичну назву проспекту імені Маршала Жукова», – розповів мер Харкова.

За його словами, людям необхідно показати, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – це команда творців. «Ми висаджуємо квіти, і хтось їх вириває. Ми ремонтуємо фасади, а хтось їх паплюжить. Але люди розуміють: ми хочемо зробити наше життя кращим, красивішим і безпечнішим», – зазначив він.

Крім того, Геннадій Кернес запевнив, що після виборів мери міст залишаться працювати на своїх місцях. «Але ми повинні бути лицем цієї політичної сили для того, щоб люди вірили, що ми не просто агітуємо, а беремо на себе персональну відповідальність за команду. Ми зробимо все, що щоб життя українців змінилася на краще», – підкреслив міський голова Харкова.

10 червня 2019 15:50
'site2018:subscribe.form' is not a component