Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в повному складі просить суд віддати на поруки Олександра Єфремова

Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в повному складі просить суд віддати на поруки Олександра Єфремова

Народний депутат України Дмитро Колєсніков від імені парламентської фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ прибув до Старобільського районного суду з клопотаннями народних депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ щодо взяття на поруки народного депутата кількох скликань Олександра Єфремова. Він уже більше 2,5 років утримується в СІЗО без судового розгляду справи по суті, без рішення суду і доведеної провини.

У своїх заявах на адресу Старобільського суду народні депутати підкреслюють, що слідство по відкритому в грудні 2016 року кримінальному провадженню проти Олександра Єфремова до сих пір не завершено, що не може не викликати занепокоєння. Народні депутати України дають особисті гарантії того, що Олександр Єфремов зможе належним чином виконувати свої процесуальні зобов'язання в рамках судового процесу і без утримання під вартою, зобов'язуються доставляти його в органи досудового слідства і суд на першу вимогу, тому звернулися до суду з клопотанням про видачу його на поруки.

Нагадаємо, з порушених проти Олександра Єфремова в 2014-2016 рр. кримінальних справ дві (за розпалювання міжнаціональної ворожнечі та зловживання владою) закриті судом через відсутність складу злочину. За сфабрикованим у 2016 році звинуваченням щодо посягання на територіальну цілісність держави і держзраду, через яке в порушення норм Кримінально-процесуального кодексу Олександру Єфремову продовжують запобіжний захід і утримують під вартою, до теперішнього часу прокуратурі також не вдалося зібрати і пред'явити доказів провини, незважаючи на два роки розслідувань і величезну кількість свідків з боку звинувачення.

Олександр Єфремов бездоказово звинувачено також в скоєнні злочинів за ч. 3. ст. 27, ст. 341, ч. 5 ст. 27, ст. 341, ч.1 ст. 258 прим. 3, ч. 1 ст. 111 КК України. 21 січня 2019 року Старобільський суд вже відхиляв аналогічне клопотання опозиційних депутатів.

Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ висловлюють свою підтримку Олександру Єфремову і вважають невиправдане продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою тортурами і порушенням його процесуальних прав, а процес проти нього – політично мотивованим.

15 березня 2019 13:59
'site2018:subscribe.form' is not a component