Фонд Бориса Колеснікова провів соціальну пасхальну акцію на Донеччині

Фонд Бориса Колеснікова провів соціальну пасхальну акцію на Донеччині

26 квітня благодійний Фонд Бориса Колеснікова та хокейний клуб «Донбас» провели соціальну акцію в Донецькій області, присвячену Великодню.

Представники організацій привітали з наступаючим Воскресінням Христовим понад тисячу ветеранів та учасників бойових дій Другої світової війни, інвалідів, підопічних будинків-інтернатів для людей похилого віку, громадян похилого віку, які активно беруть участь у житті міста. Благодійники вручили їм пасхальні набори.


«Великдень - світле сімейне свято. Але, на жаль, багато людей зустрічають його на самоті та позбавлені радості спілкування з близькими. Ми вирішили відвідати тих, хто потребує допомоги і доброго слова. Хочеться в ці світлі дні привітати з Великоднем всіх жителів Донеччини, побажати їм миру, благополуччя, добра та подарувати трохи позитивних емоцій», - зазначив Президент благодійного Фонду Борис Колесніков.

Для літніх жителів Донбасу візит гостей став приємним сюрпризом. «Мені, ветерану Другої світової, дуже приємно, що є люди, які пам'ятають наші заслуги та турбуються про нашу долю. Ми живемо у важкий час, але минуле не можна забувати, адже без нього немає майбутнього. Спасибі Борису Колесникову, за те, що шанує тих людей, які творили історію», - розповів Микола Чупак з Костянтинівки.


Також святкову великодню випічку представники Фонду і клубу роздали ветеранам аварії на ЧАЕС - учасникам мітингу-реквієму в Дружківці, присвяченому річниці трагедії.

«Дякую за увагу до ліквідаторів. У той час як держава від нас відвернулася і по відношенню до чорнобильців не виконує своїх гарантій, увага до людей, які в 1986 році з доброї волі захистили Україну та інші країни Європи, подвійно приємна», - підкреслив голова міської спілки ветеранів-інвалідів Чорнобиля Олексій Белоносов.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова реалізує на Донбасі ряд благодійних ініціатив в освітній, соціальній та спортивній сфері. Їх мета - надати всебічну підтримку талановитій молоді області та місцевому населенню.

27 квітня 2019 15:11
'site2018:subscribe.form' is not a component