ФЕЙК У ПОШТОВІЙ СКРИНЦІ: КОМАНДА БОЙКА «ЗАПУСТИЛА» ФАЛЬШИВІ ЛИСТІВКИ ДЛЯ ДИСКРЕДИТАЦІЇ ВІЛКУЛА

ФЕЙК У ПОШТОВІЙ СКРИНЦІ: КОМАНДА БОЙКА «ЗАПУСТИЛА» ФАЛЬШИВІ ЛИСТІВКИ ДЛЯ ДИСКРЕДИТАЦІЇ ВІЛКУЛА

Лідер опозиції Олександр Вілкул попередив своїх прихильників про фейкові листівки, які ближче до вечора 28 березня з'явилися в поштових скриньках Дніпропетровської області.

Вілкул упевнений: поява фальшивок – справа рук Бойка та його команди.

«Бойко з гоп-компанією остаточно б'ються в істериці. Не виходить виконати вказівки Порошенка. Почали гнати відверті фейки. То через свої ЗМІ розганяють, типу, «заяву партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» про те, що я не маю до партії жодного відношення, а вони, типу, мають, - написав кандидат в президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ на своїй сторінці в Facebook. - А під кінець дня повний треш – в поштові скриньки Дніпропетровської області рознесли, типу, моє особисте звернення до «дорогих співвітчизників», яких я «закликаю проголосувати за Ю. Тимошенко».

«Політтехнологи недороблені, то ви на догоду Петру в Кремлі заявляєте, що готові на коаліцію з Юлею, щоб знизити її рейтинг серед націоналістично налаштованих виборців. То тепер намагаєтеся її ж зашкварити знову на користь чинного Президента моїм фейковим «закликом». Технології 90-х років... Сором та ганьба!» - написав Вілкул.


29 березня 2019 10:00
'site2018:subscribe.form' is not a component