Фелікс Сігал: Нейтральний, позаблоковий статус – один з обов'язкових кроків до збереження суверенітету та встановлення миру

Фелікс Сігал: Нейтральний, позаблоковий статус – один з обов'язкових кроків до збереження суверенітету та встановлення миру

Домогтися миру на Донбасі та запустити українську економіку на повну потужність – першочергові завдання Олександра Вілкула та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Про це заявив Фелікс Сігал, довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула, за підсумками зустрічей з жителями Роздільнянського району Одеської області.

Голова Роздільнянської райради Одеської області Фелікс Сігал зазначив, що інтерес до програми опозиційного кандидата настільки великий, що люди просять зустрітися ще раз та розповісти докладніше, і це не тільки в райцентрі, а й в селі Старостине, Понятівці, Кошарах.


Він підкреслив, що в самій назві програми «Мир та розвиток: чотири кроки до успіху» містяться дві її головні ідеї: домогтися миру на Донбасі та запустити українську економіку на повну потужність. «Якщо не буде миру, говорити про будь-який успішний розвиток неможливо. Це зрозуміло представникам різних вікових груп, географічних регіонів і національностей, віросповідання та соціальних шарів України», – сказав опозиціонер.

На його думку, нинішня влада займається лише тим, що заробляє свій політичний капітал і набиває свої кишені та своїх наближених, наживаючись навіть на забезпеченні збройних сил України. «Позиція нашої політичної сили є незмінною: необхідно припинити використовувати Україну як буфер між Заходом і Російською Федерацією, рішення про зміну зовнішньополітичного курсу країни потрібно приймати тільки на всеукраїнському референдумі. Країна, розташована в точці перетину геополітичних інтересів, не повинна тяжіти в сторону одного з сусідів», – пояснив Фелікс Сігал.

Політик акцентував увагу, що нейтральний, позаблоковий статус – один з обов'язкових кроків до збереження суверенітету і встановлення миру. «Він дасть можливість для Ради Безпеки ООН прийняти спільну резолюцію про введення миротворців, тимчасової міжнародної адміністрації під егідою ООН на непідконтрольних територіях. Також він дозволить провести реінтеграцію Донбасу та забути про війну, відновити в країні стабільність, направити національні ресурси на розвиток, промислове зростання та соціальні програми», – зазначив Фелікс Сігал.

Жителі Роздільнянського району, які прийшли на зустрічі, висловили схвалення та підтримку намірам Олександра Вілкула претендувати на пост Президента України та одноголосно підтримали його передвиборчу програму.


09 березня 2019 19:51
'site2018:subscribe.form' is not a component