Євгеній Мураєв: Українськими підприємствами повинні керувати не іноземці, а люди, що живуть інтересами нашої країни та наших міст

Євгеній Мураєв: Українськими підприємствами повинні керувати не іноземці, а люди, що живуть інтересами нашої країни та наших міст

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв зустрівся з колективом Одеського морського порту. На цій зустрічі його супроводжував мер Одеси та кандидат в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Геннадій Труханов.

Євгеній Мураєв переконаний, що Одеський порт – це стратегічне підприємство, яке у разі правильного управління, приречене бути прибутковим та приносити величезні гроші в бюджет. «Ми знаходимося між двома гігантськими ринками - ЄврАзЕС та Європейським Союзом. Тобто, розвиваючи логістику, зберігання, транспорт, судноплавство та правильно використовуючи наше транзитне положення, ми можемо заробляти величезні гроші. Зараз всі «шовкові шляхи» йдуть в обхід України», - говорить народний депутат.


На його думку, влада навмисно веде інфраструктуру до неналежного стану, щоб потім виставити її на приватизацію. «Влада навмисне «просаджує» Україну та всі її активи. Така ж ситуація відбувається в енергетиці на всіх стратегічних підприємств. При цьому, українцям кажуть, що це вимога МВФ», - вважає опозиціонер.

«Я вважаю, що стратегічні підприємства повинні бути власністю держави, міста та територіальної громади, на території яких вони розташовані, повинні брати участь у призначенні їх керівників, оскільки від цього залежить стан навколишньої інфраструктури. Ось тільки зараз ми обговорювали з мером Одеси Геннадієм Трухановим проблеми, пов'язані із заїздом в порт та недобудованої естакади, що створюють значні незручності місцевим жителям», - поінформував журналістів Євгеній Мураєв.

На думку народного депутата, навести лав в галузі можна протягом року - головне створити правильну структуру та підібрати ефективний менеджмент. «Нашими підприємствами повинні керувати не іноземці, а люди, що живуть інтересами конкретних територій, конкретних міст. У нас такі фахівці є і підбирати їх потрібно не за принципом лояльності влади, а за принципом професіоналізму», - вважає Євгеній Мураєв.

На зустрічі в Одеському порту відбулася відверта розмова про стан галузі та шляхи виведення її з кризи. Сьогодні портова галузь фактично позбавлена ​​фінансового ресурсу для підтримки в нормальному стані виробничої інфраструктури. Для того, щоб розвивати порти, необхідні інвестиції в сотні мільйонів гривень.

Євгеній Мураєв підкреслив, що в ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є чіткий план підтримки портової галузі. На його думку, найближче завдання – відродити порти, забезпечити працівників галузі роботою та гідною зарплатою.

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ переконаний в тому, що порти й міста повинні мати єдину стратегію розвитку. Податкова реформа, яка передбачає направлення податку на прибуток, екологічного і прибуткового податків до місцевих бюджетів буде мотивувати громади сприяти розвитку портів.


На зустрічі з портовиками виступив також мер Одеси Геннадій Труханов, який балотується в ВР в першій десятці партійного списку ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. Він заявив, що 40 відсотків одеситів підтримують ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК. На думку мера, сьогодні, як ніколи в парламенті потрібна група професійних депутатів, яка буде відстоювати інтереси міст, в тому числі, Одеси. Такі професіонали - управлінці увійшли в партію ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК і йдуть з цією партією в парламент.


17 липня 2019 17:17
'site2018:subscribe.form' is not a component