Євгеній Мураєв: «Стіна» Яценюка – це фікція і шахрайство заради крадіжки бюджетних коштів

Євгеній Мураєв: «Стіна» Яценюка – це фікція і шахрайство заради крадіжки бюджетних коштів

Передача до суду обвинувального акта за проектом «Стіна» пояснюється зміною психологічного клімату в країні, вважає народний депутат Євгеній Мураєв.

«На сьогоднішній день детективи і прокурори звинувачують в скоєнні кримінальних злочинів вісьмох чиновників, починаючи від начальника управління будівництва Адміністрації Держприкордонслужби України. Причетні до будівництва традиційно завищували обсяги виконаних робіт, списували гроші на неіснуючі операції та залучали фіктивні фірми для виведення коштів. «Найпростіша, взагалі-то, крадіжка на будівництві», – написав політик на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, будівництво було затіяно як показовий акт війни рішенням Кабміну Яценюка і затверджене указом президента Порошенка. «1,3 мільярда гривень, які вже вбухали в неіснуючий захист кордону, вийняли з наших з вами кишень, розмахуючи погрозами вторгнення», – акцентував опозиціонер.

При цьому Євгеній Мураєв звернув увагу, що з відставкою з поста секретаря РНБО Олександра Турчинова державних заяв про можливу загрозу вторгнення різко поменшало. «Від самого початку було зрозуміло, що це фікція, шахрайство з метою крадіжки. Тому дуже правильним буде піти по всьому ланцюжку – від перших восьми обвинувачених до самого верху. І «якщо куля в лоб, то куля в лоб», – підкреслив народний депутат.

13 червня 2019 17:24
'site2018:subscribe.form' is not a component