Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК забезпечить підтримку фермерів

Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК забезпечить підтримку фермерів

Розпочалася робоча поїздка лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгенія Мураєва Херсонською областю. Першим пунктом візиту стали відвідини підсобного господарства «Павлівські» в Каховському районі. Це одне з найбільш технологічно розвинених приватних аграрних господарств Херсонщини, де на 25 гектарах землі вирощується екологічно чиста продукція - ожина, лохина, суниця та виноград.

Євгеній Мураєв вважає, що майбутнє аграрного сектору України саме за такими порівняно невеликими господарствами, які використовують інноваційні методи та технології.


«Це чудовий приклад створення робочих місць в сфері сільгоспвиробництва. Люди не скаржаться і не їдуть за кращою долею за кордон, бо тут дуже висока для галузі зарплата, яка доходила в сезон до 30 тисяч гривень на місяць, а за підсумками року - 15 - 20 тисяч. 25 гектарів землі годує 50 осіб», - говорить народний депутат.

Власник підприємства Михайло Павлівський щедро ділиться досвідом з іншими фермерами, він вважає, що у разі правильної постановки справи та ефективній державній політиці щодо аграріїв, такі господарства будуть активно розвиватися в нашій країні.


Говорячи про майбутні вибори до Верховної Ради, Євгеній Мураєв закликав українців взяти в них участь, не дивлячись на час літніх відпусток: «Важливий кожен голос. Сподіваюся, що п'ять важких років позаду і влада нарешті почне жити інтересами своєї країни. Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, прийшовши в парламент, почне реалізовувати масштабну програму перетворень в країні, в тому числі підтримку фермерів», - заявив лідер партії.


16 липня 2019 13:09
'site2018:subscribe.form' is not a component