Євгеній Мураєв зареєстрував петицію на сайті АП для звільнення Олександра Єфремова

Євгеній Мураєв зареєстрував петицію на сайті АП для звільнення Олександра Єфремова

Лідер партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» Євгеній Мураєв зареєстрував петицію на сайті АП про припинення політичних переслідувань Олександра Єфремова. Відповідна петиція під номером №22/063848-ЕП з'явилася на сайті Адміністрації Президента.

У ній Євгеній Мураєв просить президента Володимира Зеленського припинити політичні переслідування Олександра Єфремова та забезпечити право політика на неупереджений судовий розгляд упродовж розумного строку.

Як наголошується в петиції, Олександр Єфремов знаходиться в СІЗО в Старобільську Луганської області з 2016 року. При цьому, слідство щодо політика не зрушило ані на крок.

«Не дивлячись на важкий стан здоров'я Олександра Єфремова та відсутність доказів його провини, які, як неодноразово підкреслювали захисники, так і не були представлені в суді за три роки розгляду справи, - суд не погодився змінити запобіжний захід для політика. За попередньої влади розгляд провадження стосовно Олександра Єфремова штучно затягувалося, що зайвий раз свідчить про юридичну нікчемність висунутих йому звинувачень. Його арешт та утримання під вартою були політично мотивованими з боку Петра Порошенка», - йдеться в петиції.

У зв'язку з цим автор петиції звертається до чинного Президента України.

«У своїх заявах президент Володимир Зеленський неодноразово підкреслював, що за його правління політичним переслідуванням буде покладено край. Ми вважаємо, що найкращим підтвердженням щирості цих слів нового глави держави може стати конкретна справа, а саме - усунення наслідків вказівок попереднього Президента України правоохоронним органам щодо Олександра Єфремова та припинення політичного тиску в кримінальному провадженні. Результатом буде звільнення Олександра Єфремова», - вважає Мураєв.

У петиції також говориться, що група народних депутатів готові взяти Олександра Єфремова на поруки.

«Стаття 6 Конвенції про захист прав та основних свобод людини говорить про те, що кожен має право на справедливий та публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним та безстороннім судом. Ми просимо вас, пане Президенте, припинити політичні переслідування Олександра Єфремова та довести, що судова система в Україні покликана захищати інтереси громадян, а не служити керівництву держави для помсти та зведення політичних рахунків!», - йдеться в петиції.


27 червня 2019 18:37
'site2018:subscribe.form' is not a component