Євгеній Мураєв: Я не хочу, щоб політичні шахраї з ОПЗЖ реанімували те, що знищувало Україну останні п'ять років

Євгеній Мураєв: Я не хочу, щоб політичні шахраї з ОПЗЖ реанімували те, що знищувало Україну останні п'ять років

Співзасновник «Опозиційної платформи – За життя» («ОПЗЖ») Юрій Бойко, його соратники Ілля Ківа та Віктор Медведчук хочуть під ширмою опозиції пройти в парламент, щоб повернути в політичне життя країни свого політичного та бізнес-партнера Петра Порошенка.

Так лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат Євгеній Мураєв прокоментував відсутність Юрія Бойка на ефірі ток-шоу «Опозиція» на телеканалі «Україна», куди Мураєв раніше запросив Бойка на дебати.

Мураєв також заявив, що не дебатуватиме з порожнім місцем, але був готовий відповісти на будь-які питання Бойка.

«Головне питання, яке я хотів задати Юрію Бойку - це списки партії «За життя». Як так вийшло, що в списку присутні 11 людей Вадима Столара, який є головою виборчого штабу Петра Порошенка в Київській області. Звідки взявся Ілля Ківа, цей нацист, якого знає вся країна. Це той Ківа, який підривав електроопори, які подавали електроенергію в Крим. Це той Ківа, який закликав розстрілювати автобуси з біженцями з Донбасу по дорозі до Києва. Це той Ківа, який людей з іншою ідеологією закликав закопувати в землю та багато іншого», - нагадав Мураєв.

За його словами, ряд кандидатів, які сьогодні балотуються за мажоритарними округами від «ОПЗЖ», також є чинними депутатами партії «БПП» або депутатами партій «Наш Край» та «Воля Народу» - сателітів режиму Порошенка в чинному парламенті.

«Вони сьогодні намагаються пройти в парламент кількома колонами – в «Європейській солідарності», в списках партії «За життя», за мажоритарними округами. У цих політичних шахраїв одна задача - реанімувати те, що знищувало Україну останні п'ять років. Для нас війна - це горе та руйнування, а для таких, як вони - завжди бізнес та великі гроші. Тому вони і хочуть повернутися. Згадайте скандал в «Укроборонпромі». Ви пам'ятаєте, там стверджувалося, що «Укроборонпром» купує запчастини для військової техніки у Російської Федерації та контрабандою завозить в Україну. 

Але ми всі можемо зрозуміти, що Україна могла їх завозити тільки тому що отримали команду митники, Служба безпеки України, прикордонники та всі решта. Все це відбувалося з узгодження вищого керівництва країни. І все це відбувалося в той час, коли убитими були більше 13 тисяч людей, десятки мільйонів наших громадян виїхали закордон, зупинилися цілі галузі промисловості, а люди втратили роботу. Якщо «ОПЗЖ» разом зі своїм партнером Порошенком потраплять до парламенту - це і буде той реванш, про який вони постійно трублять», - додав народний депутат.

06 липня 2019 10:01
'site2018:subscribe.form' is not a component