Євгеній Мураєв викликав Юрія Бойка на дебати

Євгеній Мураєв викликав Юрія Бойка на дебати

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв викликав керівника «Опозиційної платформи – За життя» Юрія Бойка на публічні дебати.

«Юрію Бойко, я звертаюся до вас. Я знаю, чого ви боїтеся до тремтіння. Ні, це не «вишки Бойка» - в цій справі ви та прокурор Луценко цинічно переклали вину на своїх підлеглих. Ви боїтеся правди. Правди про вашу змову у Відні, яка зробила Порошенка президентом», – написав Євгеній Мураєв на своїй сторінці в Facebook.

Євгеній Мураєв заявив, що половина списку «Опозиційної платформи – За життя» – це подільники Петра Порошенка, а також одіозні особистості, як нацист Ілля Ківа.

«Мені шкода, що Юрій Бойко, на рейтинг якого працював весь ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК останні п'ять років, став інструментом в руках партнерів по бізнесу – Медведчука і Порошенко. Шкода, що з лідера він перетворився на банальну ширму, що прикриває підлість і обман. Шкода, що за допомогою засобів масової інформації, що належать Медведчуку, Льовочкіну та Порошенку, вони змогли обдурити багатьох, спекулюючи на тому, що для людей є дійсно дорогим і святим», – заявив Мураєв.

«Я викликаю вас на публічні дебати, щоб люди дізналися правду про вас і про те, чому ми ніколи не об'єднаємося з такими політиками, як ви і Порошенко. На будь-якому каналі, в будь-який день. У вас тиждень. Вибирайте місце і час», – підкреслив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, звертаючись до Бойка.


24 червня 2019 16:50
'site2018:subscribe.form' is not a component