Євгеній Мураєв: Вибори мають відбутися в строк. Їх відстрочка є згубною для держави

Євгеній Мураєв: Вибори мають відбутися в строк. Їх відстрочка є згубною для держави

У неділю, 7 липня, у Верховному Суді буде оскаржено рішення Шостого апеляційного суду про повторне жеребкуванні номерів політичних партій у виборчому бюлетені. За словами лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгенія Мураєва, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає на стороні ЦВК, оскільки вважає відтермінування виборів згубним для країни. «Не можна зривати виборчий процес через те, що комусь не подобається їх номер в бюлетені», - підкреслив Мураєв.

«Ми не готові ще три місяці терпіти Гройсмана з його Кабміном і недієздатну Верховну Раду. Ми обов'язково будемо брати участь в судовому засіданні, як і представники багатьох інших партій, які вважають, що вибори повинні пройти в строк і не мають бути зірвані. По-суті, ініціатором перегляду виявився не Михайло Саакашвілі, якого як раз і включили в список після першого жеребкування, і чиї інтереси нібито порушені, а «Агарна партія», яку підтримала «Опозиційна платформа», - розповів Євгеній Мураєв.

За його словами, якщо Верховний Суд прийме рішення про пережеребкування, вибори 21 липня відбудуться тільки в мажоритарних округах, тобто будуть обрані 199 депутатів. Це менше половини від конституційної кількості депутатів.

«Це означає, що через 15 днів, як це має бути за законом, ЦВК оголосить про те, що вибори не відбулися. Далі піде новий указ про призначення виборів, втрати для держави будуть обчислюватися мільярдами. І це все тому, що комусь дуже не подобається їх №6 у виборчому бюлетені», - обурився парламентарій.

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ висловив надію, що верховенство права і здоровий глузд переможуть, і ніякого пережеребкування не буде.

«Хочеться вірити, що вибори відбудуться вчасно, і вже через півтора місяця ми зможемо сформувати абсолютно новий уряд, який почне займатися врегулюванням конфлікту на Донбасі, розвитком економіки і підйомом рівня життя наших громадян. Адже нам потрібно зупинити трудову еміграцію і не дозволити провести реванш Порошенку-Медведчуку в нашій країні», - резюмував Євгеній Мураєв.

07 липня 2019 16:21
'site2018:subscribe.form' is not a component