Євгеній Мураєв: Повернення харківському проспекту імені Жукова – перший крок до відновлення історичної правди

Євгеній Мураєв: Повернення харківському проспекту імені Жукова – перший крок до відновлення історичної правди

Харків – перше місто, яке дало бій політиці насильницької декомунізації, що проводиться центральною владою останні п'ять років. Про це в суботу, 22 червня, на мітингу-реквіємі, присвяченому Дню пам'яті та скорботи заявив один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв.

На його думку, для всіх розсудливих українців 22 червня назавжди залишиться Днем скорботи, а 9 травня – Днем Перемоги.

«Нам нав'язують, що 9 травня, день, в який наш народ здобув перемогу над фашизмом - це день скорботи. Але для нас День скорботи – це 22 червня. А 9 травня назавжди залишиться Днем Перемоги. І ми будемо робити все, щоб відродження фашизму не відбулося. Ми бачимо, як він піднімає голову. Вони перейменовують наші міста, вулиці та ламають пам'ятники. Масова пропаганда дійсно намагається переписати історію, учиняючи справжній ревізіонізм. Але ми будемо на сторожі історії та виховання наших дітей», – наголосив Євгеній Мураєв.

За його словами, повернення харківському проспекту імені Жукова – перший крок до відновлення історичної правди.

«Харків – це перший крок до відновлення істинних цінностей та історичної правди. Я впевнений, що всі міста поступово почнуть чинити опір. І ми обов'язково будемо їм у цьому допомагати», – підкреслив народний депутат.


22 червня 2019 14:49
'site2018:subscribe.form' is not a component