Євгеній Мураєв: Влада має бути прозорою – щоб функції держави були наближені до потреб людей

Євгеній Мураєв: Влада має бути прозорою – щоб функції держави були наближені до потреб людей

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв надасть підтримку реалізації інфраструктурних об'єктів у Бахмуті (Донецька область).

Соціальний Центр в форматі «Прозорого соціального офісу», який будується в Бахмуті – приклад, як ефективно можна використовувати бюджет громад для зведення дійсно потрібних місту об'єктів.

Говорячи про ефективну децентралізації, Євгеній Мураєв відзначив, як показовий, приклад Бахмута: «В процесі децентралізації ще багато чого належить зробити. Але вже зараз радують деякі органи місцевого самоврядування, які навіть у нинішніх умовах показують хороші результати для людей. Відмінний приклад – мер міста Бахмут Олександр Олексійович Рева. Тут на 1 гривню власних грошей громади залучається 5 гривень від різних гранатових фондів і організацій. Тут розпочато колосальні проекти і по теплу, і по водопостачанню, і по реконструкції школи на 1100 учнів».

Новий Соціальний Центр після введення в експлуатацію буде обслуговувати 200 тисяч жителів об'єднаної Бахмутської громади, в тому числі тих, хто живуть безпосередньо вздовж лінії зіткнення.


«На жаль, державного фінансування не вистачає. За умовами виділення субвенції, якщо місто не знайде в цьому році 34 мільйони гривень для завершення будівництва, доведеться повертати гроші до державного бюджету», – зазначив народний депутат. «Але, я дивлюся, мер справляється», – додав Євгеній Мураєв і запевнив, що надасть усіляку підтримку зі свого боку у вирішенні цієї проблеми.

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зазначив, що приклад Бахмута і ефективності міської влади вселяє оптимізм і віру в майбутнє.

«Всі хочуть жити в мирній країні, яка розвивається. Упевнений, наступні п'ять років не повинні повторити попередні. Влада повинна бути прозорою для людей. Функції держави повинні бути максимально наближені до людських потреб. Тут, в Бахмуті, це реалізується на практиці. Причому, консолідованими силами – силами міжнародних організацій, силами обласного бюджету, за рахунок грошей місцевого самоврядування. Все працює, як єдиний механізм. Міський голова зміг організувати високий результат роботи на громаду», – підкреслив Євгеній Мураєв.

За словами мера Бахмута Олександра Реви, всього в місті в розробці та на стадії планування знаходиться близько 100 інфраструктурних проектів.


04 липня 2019 15:43
'site2018:subscribe.form' is not a component