Євгеній Мураєв: У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є програма реінтеграції Криму та Донбасу

Євгеній Мураєв: У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є програма реінтеграції Криму та Донбасу

В ході робочої поїздки Херсонщиною лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв відвідав Північно-Кримський канал у місті Таврійську. Загальна довжина каналу становить 400 км. З 2015 року, після оголошення українською владою блокади Криму, канал забезпечує водою сільгоспвиробників тільки Херсонської області, обслуговуючи шість управлінь водного господарства та майже 90 фермерських господарств.

Коментуючи ситуацію навколо Північно-Кримського каналу, Євгеній Мураєв зазначив, що зараз його робота обмежується Херсонською областю. «Відбувається масштабна руйнація каналу, непоправної шкоди зазнають тисячі гектарів родючих ґрунтів в українському Криму, держава втрачає мільярди гривень. Процес може стати незворотнім», – підкреслив народний депутат.


«Патріоти» постійно кричать, що Крим – український, але при цьому своїми руками роблять все, щоб нашкодити Криму, відбиваючи у кримчан будь-яке бажання повернутися назад. Необхідно відновити подачу води, усвідомлюючи, що це наші люди і наша територія», – впевнений Євгеній Мураєв.

На його думку, це може стати істотним кроком на шляху реінтеграції Криму та Донбасу до складу України. «Йде зміна влади, і я сподіваюся, що політика руйнування і людиноненависництва – в минулому», – заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.


16 липня 2019 13:54
'site2018:subscribe.form' is not a component