Євгеній Мураєв: У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є масштабна програма фінансової та культурної децентралізації

Євгеній Мураєв: У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є масштабна програма фінансової та культурної децентралізації

Свої завершальні зустрічі з одеситами лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв провів на заводі ПАТ «Одескабель» спільно з кандидатом в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, мером Одеси Геннадієм Трухановим.

Перша зустріч – із заводчанами – пройшла в одному з цехів заводу, друга – з жителями довколишніх районів.

Євгеній Мураєв розповів про те, кого ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК висуває на вибори в новий парламент. «У наших кандидатів хороші шанси на перемогу. Це професійні господарники і мери міст, які знають, що потрібно їх містам та підприємствам, на яких працює близько 500 тисяч осіб», - сказав лідер партії.

На його думку, для проведення масштабних економічних реформ необхідно дати максимальну самостійність на місця, реалізувавши програму децентралізації не на словах, а на ділі, запропоновану ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ.

«Ми хочемо, щоб більшість податків залишалося в містах, які їх заробляють», - заявив опозиціонер. «Ми заробляємо, а у нас забирають гроші й вчать, при цьому, як нам Батьківщину любити», - з обуренням додав Євгеній Мураєв. «А ми хочемо повернути свою Батьківщину, свої цінності. Тому поряд з фінансовою децентралізацією, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК пропонує децентралізацію культурну, децентралізацію гуманітарну», - сказав опозиціонер.

Для цього, на його думку, необхідно прийняти Закон про референдум. «Ми самі повинні вирішувати, якою мовою говорити і які свята відзначати», - впевнений Євгеній Мураєв. Як приклад того, як влада прислухається до думки своїх співгромадян, він привів Швейцарію, де в рік проводиться до 600 референдумів.

Продовжуючи тему децентралізації та адміністративної реформи, народний депутат висловив упевненість в тому, що губернаторів повинні обирати органи місцевого самоврядування. «Навіщо нам губернатор, якого надсилає Київ для підтримки корупційної вертикалі? Його повинна обирати облрада і їй же він повинен бути підзвітним», - заявив опозиціонер.

Він також поінформував виборців про те, що у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є програма «Нова індустріалізація» - план виведення української промисловості та економіки в цілому з кризи. «Нам потрібна сильна й незалежна Україна. Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ йде в парламент з планом реформ, які відродять країну», - запевнив виборців Євгеній Мураєв.


18 липня 2019 09:54
'site2018:subscribe.form' is not a component