Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – партія людей справи, партія всієї України, а не південного сходу. За нами 7,5 млн українців

Євгеній Мураєв: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – партія людей справи, партія всієї України, а не південного сходу. За нами 7,5 млн українців

Народний депутат Євгеній Мураєв розповів, чому переговори про об'єднання з «Опозиційною платформою – За життя» були приречені на провал. За його словами, у партій – різне бачення шляху розвитку України. Про це політик заявив в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Я завжди послідовно виступав за об'єднання всіх конструктивних сил, щоб покласти край правлінню Порошенка. І дійсно, йшли переговори з усіма політичними партіями та проектами, які плюс-мінус поділяють нашу ідеологію та наші цінності. Я був засновником партії «За життя», в яку кулуарно, за спиною перейшла частина ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ під впливом Медведчука. Тобто був створений політичний проект, який, по суті, паразитує на програмі та ідеології, яку я розробляв. Ми вважаємо, що Україна повинна бути позаблоковою, нейтральною державою. А вони нас тягнуть трохи в іншу сторону», – розповів Євгеній Мураєв.

За його словами, Україна стоїть на порозі непростих викликів, тому важливо, щоб до влади прийшли професіонали.

«Часто говорять про «нові обличчя» і про те, що «старі» в усьому винні. А ви можете собі уявити групу «Океан Ельзи» з новими музикантами та новим солістом? А що буде з «95-им кварталом», якщо змінити всіх авторів та акторів? Буде той же результат? Я дуже сильно сумніваюся. А країна – набагато більша, ніж «Квартал», – зазначив народний депутат.

Євгеній Мураєв вважає, що за підсумками виборів в країні має бути сформовано технократичний уряд. «У понеділок в Києві відбувся об'єднавчий з'їзд (партій «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», «Наші», «Довіряй Ділам», «Відродження», Партія Миру та Розвитку. – Ред.). У наше об'єднання увійшли мери найбільших міст, десятків територіальних громад, найбільших промислових підприємств. У нас є команда, яку не треба вчити. У нас команда, якій є, чим пишатися», – розповів він.

За словами Євгенія Мураєва, у ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, на відміну від інших партій, є конкретна програма щодо виходу України із затяжної кризи. «У нас чітка програма – не «за все хороше, проти всього поганого». У нас є сотні готових законопроектів, які потрібно приймати, тому що люди не можуть нормально жити в країні зі слабкою економікою», – зазначив Євгеній Мураєв.

За його словами, об'єднання опозиційних партій відбулося тому, що за кожною з них – реальні справи та величезна підтримка в суспільстві. «За нами 7,5 млн громадян, які підтримують мерів, які працюють на підприємствах, керівники яких розвивають та вкладають в свою країну, які створюють робочі місця, а не штовхають гасла, загорнувшись в національну символіку та показуючи нам «євроморкву». У нас є єдиний шанс встати та побудувати свою країну самостійно», – підкреслив Євгеній Мураєв.

14 червня 2019 08:58
'site2018:subscribe.form' is not a component