Євгеній Мураєв: Будівництво нового терміналу в аеропорту Запоріжжя дасть імпульс розвитку всього регіону

Євгеній Мураєв: Будівництво нового терміналу в аеропорту Запоріжжя дасть імпульс розвитку всього регіону

Будівництво нового терміналу в аеропорту Запоріжжя важливо не тільки для жителів міста, а й для інвестиційної привабливості всього регіону. Таку думку висловив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв. Під час робочої поїздки до Запоріжжя опозиціонер ознайомився з ходом будівництва нового пасажирського терміналу.

Новий пасажирський термінал аеропорту «Запоріжжя» розрахований на обслуговування 400 пасажирів на годину. У перспективі можливості нового терміналу дозволять збільшити кількість обслуговуваних пасажирів до 1 мільйона в рік. Натомість чинний термінал не відповідає європейським вимогам та розрахований лише на 120 пасажирів на годину.


«Проект закінчать уже в жовтні цього року, і це колосальні темпи та величезне досягнення роботи органів місцевого самоврядування. Раніше подібні об'єкти будувалися виключно за рахунок державного фінансування. Зараз завдяки оптимізації витрат та правильній роботі з наповненням місцевого бюджету це стало можливим силами і за рахунок ресурсів, які змогло закумулювати місто», - зазначив Євгеній Мураєв.

Він підкреслив, що будівництво нового терміналу важливе не тільки для жителів області, а й для інвестиційної привабливості регіону.

«Новий термінал – це, передусім, комфорт, зручність для пересування самих громадян. Але найважливіше, що без такої інфраструктури в місто не приходять іноземні інвестори. Він принесе величезний прибуток і для області. Вважаю важливим, що силами мера, депутатів та всієї громади подібне стало можливим», - зазначив Євгеній Мураєв.

Крім того, за словами лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, упродовж року буде проведено капітальний ремонт злітної смуги. «Це дозволить запросити сюди лоукости та збільшити пасажиропотік удвічі. Плани дійсно глобальні. І я впевнений, це дасть розвиток всьому регіону», - зазначив Мураєв.


25 червня 2019 12:49
'site2018:subscribe.form' is not a component