Євгеній Мураєв: Країна може нормально розвиватися тільки за рахунок таких високотехнологічних підприємств, як «Турбоатом»

Євгеній Мураєв: Країна може нормально розвиватися тільки за рахунок таких високотехнологічних підприємств, як «Турбоатом»

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв зустрівся з працівниками харківського підприємства «Турбоатом». Він підкреслив, що найважливіше завдання його політичної сили – відродити промисловий комплекс України та забезпечити людей праці гідною заробітною платою на Батьківщині.

«Тільки за рахунок таких високотехнологічних підприємств, як «Турбоатом», Україна зможе нормально розвиватися. Незважаючи на нинішню нестабільність, втрату традиційних ринків, на підприємстві вдалося провести масштабну модернізацію і зберегти конкурентоспроможність. Це приклад, на який потрібно рівнятися», – так оцінив нинішню ситуацію на заводі Євгеній Мураєв.

На думку лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, необхідно зупинити відтік висококваліфікованих кадрів за кордон.

«Щоб навчити фахівця рівня тих, які працюють на« Турбоатомі», потрібні роки та десятиліття. Ми не можемо дозволити, щоб такі люди їхали з країни – це її надбання, її капітал», – впевнений народний депутат.

На його думку, для цього потрібно створити умови для відродження промислового комплексу України. «І ми це зробимо, прийшовши до нового парламенту. Для цього ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підготував стратегію «Нова Індустріалізація» і розробив необхідні законопроекти», – підкреслив Євгеній Мураєв.


09 липня 2019 15:24
'site2018:subscribe.form' is not a component