Євгеній Мураєв: Країна повинна не просити, а заробляти

Євгеній Мураєв: Країна повинна не просити, а заробляти

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв зустрівся з колективом Авдіївського коксохімічного заводу. Генеральний директор підприємства, легендарний український менеджер Муса Магомедов балотується до Верховної Ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по одномандатному округу 45. Саме під його керівництвом Авдіївський коксохім продовжує ефективно працювати в прифронтовій зоні, зберігаючи робочі місця для більш ніж 3500 осіб.

Євгеній Мураєв підкреслив, що веде в парламент команду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, яка складається з ефективних управлінців – мерів міст і керівників промислових підприємств. «Це люди, які не з чуток знають, як управляти містами і промгігантів. І у Верховній Раді вони будуть відстоювати інтереси громад і промислових регіонів», – запевнив заводчан лідер партії.

Він нагадав, що влада довела країну до такого стану, коли вмирають цілі галузі промисловості. Він запевнив, що його політична сила не дозволить перетворити Україну в чисто аграрну країну, яка за визначенням не може успішно виконувати свої соціальні зобов'язання перед співгромадянами.

«Така «аграрна» Україна не прогодує більше, ніж 15 мільйонів українців. Ми проходимо точку неповернення, ми втратили половину валового продукту, знищується внутрішній товаровиробник. Це видно навіть за станом інфраструктури – вона фізично старіє. За кредитні гроші ми її не відновимо. Потрібно не просити, а самим заробляти», – впевнений Євгеній Мураєв.

«Програма ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ «Нова Індустріалізація» запропонована нами для того, щоб відродити українську промисловість, впровадити нову економічну модель», – сказав Євгеній Мураєв.

«У парламент йде 70% нових осіб. Але ці чудові «нові» не розуміють, чим живе реальний сектор, не знають, як реанімувати економіку. Ми готові допомогти їм, підставити плече професіоналів, які входять в команду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ», – сказав опозиціонер.
11 липня 2019 12:45
'site2018:subscribe.form' is not a component