Євгеній Мураєв: Список «Опозиційної платформи - За життя» - це «11 друзів Порошенко»

Євгеній Мураєв: Список «Опозиційної платформи - За життя» - це «11 друзів Порошенко»

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не об'єднався з «Опозиційною платформою - За життя» напередодні парламентських виборів через різницю в поглядах на майбутнє України. Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив народний депутат Євгеній Мураєв.

«Ми не об'єдналися з «платформою», тому що ми дуже різні й по-різному бачимо розвиток України. Ми бачимо Україну незалежною, самостійною, суверенною державою. Ми не уявляємо Україну під будь-яким зовнішнім управлінням, будь то США або Росія. Ми не готові здавати економічні інтереси України за міфічні знижки на газ. І ми будемо провідниками української політики, а не політики кумів і друзів», - заявив народний депутат.

На думку Мураєва, об'єднуватися можна на базі однакової системи цінностей. «Тут же домовлятися не було про що. І, якщо ви пам'ятаєте, у нас був конфлікт під час президентської кампанії. Я говорив про те, що об'єднаний кандидат Юрій Бойко був політтехнологічно створений для того, щоб програти Порошенку в другому турі. Тоді говорили про те, що це неможливо, і вони не співпрацюють з Адміністрацією президента.

Але тепер зверніть увагу на їх список - «11 друзів Порошенко». У ньому Вадим Столар і товариші, тобто люди, які відповідають за виборчу кампанію «БПП» в Київській області, а також відвертий нацист Ківа. Я не розумію, як з «цим» можна об'єднуватися і вести дискусію. Тому ми підемо своїм шляхом. Я впевнений, у нас все вийде, і ми зможемо захистити те, що для нас свято», - підкреслив Євгеній Мураєв.

15 червня 2019 13:26
'site2018:subscribe.form' is not a component