Євгеній Мураєв вважає, що вслід за одеською командою «Опозиційну платформу – За життя» можуть покинути й інші регіональні організації

Євгеній Мураєв вважає, що вслід за одеською командою «Опозиційну платформу – За життя» можуть покинути й інші регіональні організації

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв заявив, що не здивований рішенням Одеської міської та обласної організації «Опозиційної платформи – За життя» в повному складі приєднатися до ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. За його словами, багато регіональних партійних організацій «За життя» від початку виступали проти продажу партії Віктору Медведчуку.

«Подібні дзвінки я отримую не тільки з Одеси. Я думаю, це не останній вихід людей з цього політичного проекту. Багато з тих, хто поділяє наші цінності, готові боротися до кінця, тому що ми – єдина опозиційна сила», – зазначив народний депутат.

Євгеній Мураєв вважає, що «Опозиційна платформа – За життя» є ширмою для Петра Порошенка.

«Після появи в їх партійному списку 11 представників БПП та Іллі Ківи вже очевидно, що «Опозиційна платформа – За життя» – це сателіт Петра Порошенка. Шило в мішку не сховаєш. Це явний показник того, що вони працювали на попередню владу. І зараз виступають як ширма для Порошенка, протягаючи його людей до парламенту», – підкреслив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

26 червня 2019 15:17
'site2018:subscribe.form' is not a component