Євген Мураєв розповів, з якими цілями ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде в парламент

Євген Мураєв розповів, з якими цілями ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде в парламент

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК йде в парламент з пакетом економічних законопроектів, прийнявши який можна істотно збільшити соціальні стандарти. Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив народний депутат Євген Мураєв.

За його словами, партія веде в парламент людей, які неодноразово домагалися успіху. «У нашій команді - мери найбільших міст від Ужгорода до Харкова, керівники найбільших промислових підприємств, які знають, як створювати робочі місця, наповнювати бюджети всіх рівнів. У нашій команді - всілякі галузеві фахівці, які є «доками» в своїй сфері і можуть принести користь державі», - розповів опозиціонер.

За його словами, країні потрібні люди, які розуміють, що і як потрібно реформувати.

«За останні п'ять років так звані нові обличчя, які прийшли на хвилі Майдану в парламент, по суті, знищили суверенітет нашої країни. Ми втратили здатність приймати рішення і потрапили в зовнішню залежність від Міжнародного валютного фонду і Державного департаменту США, де під диктовку і під контролем приймаються всі наші реформи. Країна, яка не захищає свій суверенітет, не є незалежною і самостійною, ніколи не буде сильною. Ми проти цього і хочемо повернути Україні колишню велич!»- сказав народний депутат.

За його словами, команду ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підтримують 7,5 млн українців. «Це величезна конструктивна, працездатна частина України і, я думаю, вона гідна бути представленою в парламенті», - додав Євген Мураєв.


14 червня 2019 23:37
'site2018:subscribe.form' is not a component