Євгеній Мураєв: Шлях до миру - позаблоковий статус України

Євгеній Мураєв: Шлях до миру - позаблоковий статус України

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв провів зустріч з колективом Курахівської ТЕС (Курахово, Донецька область). Станція - один з найбільших виробників електроенергії в регіоні та найбільший роботодавець в регіоні.

Курахово знаходиться поблизу лінії фронту і питання миру для його жителів є найважливішим. На думку Євгенія Мураєва, щоб зупинити війну, Україна повинна стати нейтральною, позаблоковою державою. Це дозволить уникнути впливу глобальних геополітичних гравців, таких, як США та Росія. Євгеній Мураєв виступає за амністію учасників конфлікту. І наводить приклад Іспанії після Франко, де для політиків є заборона на обговорення теми громадянської війни.

Для консолідації українського суспільства, на переконання лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, необхідна децентралізація для кожного регіону. Як економічна, так і гуманітарна. На своїх референдумах жителі кожної області мають право вибирати, які свята святкувати і яким героям поклонятися.

У відвертій розмові з робітниками та інженерами ТЕС Євгеній Мураєв акцентував увагу на тезі про значення опозиції для ефективної роботи влади в країні. «Влада повинна контролюватися опозицією. Це основа демократичної моделі управління державою. Це запобіжник для всіх демократичних процесів», - заявив народний депутат.

Євгеній Мураєв говорив про необхідність приходу в політику професіоналів, людей які відбулися та мають почуття відповідальності: «В ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - 70 мерів українських міст. Які амбіції у мерів? Амбіції в тому, щоб нами пишалися діти. У тому, щоб вивести нашу країну з кризи. Для цього – запропонувати та реалізувати програму економічних реформ. На наше переконання, якщо до влади прийдуть грамотні управлінці, ми можемо здійснити ці реформи за п'ять років. І ці реформи закладені в нашій програмі «Нова індустріалізація», - запевнив народний депутат.

Говорячи про інвестиційний клімат та створення умов для роботи бізнесу, лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підкреслив важливість податкової реформи. «За кордоном один з найсерйозніших злочинів - ухилення від податків. У нас же на сьогодні 50 відсотків бізнесу в тіні. Ми повинні змінити цю ситуацію, встановити чесні податки для бізнесу і направити їх на соціальні потреби», - впевнений Євгеній Мураєв.

На зустрічі з працівниками Курахівської ТЕС, Євгеній Мураєв зазначив, що з 1 липня набув чинності Закон про ринок електроенергії. Це одна з умов ЄС для отримання Україною чергового траншу макрофінансової допомоги в 500 мільйонів євро. На думку опозиціонера, реформа енергоринку - це позитивний сигнал, який позначиться на правилах, які створять конкуренцію і визначатиме інвестиційну привабливість країни.


03 липня 2019 15:49
'site2018:subscribe.form' is not a component